Articole
Sondaj
Licitatii / Vanzari
Intrebari
Concursuri / Clasamente
Uniuni / Cluburi
Galerie Foto/Video
Sfatul Medicului
Opinia Specialistului
Pagina principala Materiale Video Crescatorii Diverse English Section Chinese Section FRSC Expozitii For Fun Porumbei de top Comentariile etapei Pagina incepatorului Porumbei pierduti Romania In Direct Contact

Newsletter

Introduceti adresa de email pentru a primi ultimile noutati de la Romanian Racing Pigeons.
Vi-l mai doriti pe Marius Tunduc presedintele FCPR?
Da
Nu
Exclus
Nu stiu
Nu ma pot pronunta

Rezultate sondaj

Steven van Breemen pigeons
ACKA - porumbei de agrement si ornament
Oneloft Race Nanjing China
International Pigeon Auctions
UNIUNEA COLUMBOFILILOR PROFESIONISTI DIN ROMANIA
Brieftaubenmarkt - Germany
Freialdenhofen & Sohnen - Germania
Site columbofil www.chinaxinge.com
Site-ul columbofil EBPigeon.com
FarmaVet - produse de uz zooveterinar si ptr porumbei
Firma YU YING IMPEX SRL - Accesorii columbofile
Crescatoria TITA - ANDU
Columbodrom AS Racing Pigeons
Columbodromul SUPERSTAR - Rm. Valcea
Columbodromul international Kaskadoru - Campulung, AG, Romania
Columbodromul international TRANSILVANIA
Dr. Adrian Colniceanu - produse columbofile
Crescatoria Vasile Muntean - Sibiu
Producator de medicamente si vitamine de uz veterinar
Columbodromul international ORIZONT - Baicoi, Prahova
Columbodrom Romania Golden Pigeons

Porumbeii olimpici romani - Dortmund - ianuarie 2009


01:20, Marti, 20.01.2009


 

Porumbeii olimpici romani participanti la Olimpiada Columbofila Dortmund 2009
 

Viteza palmares maturi:
1. Bucataru & Corneanu - Prahova

Demifond palmares maturi:
1. Sandu Catalin - Bucuresti
2. Chichianu & Rusu - Constanta
3.
Chicheanu & Rusu - Constanta

Fond palmares maturi:
1. Marigescu & Ojog - Bacau
2. Peto Ianos - Bihor
3. Nedelea Virgil & Florin - Brasov
4.
Un porumbel de la UCP
 
General palmares maturi:
1. Cure & Dostetean - Hunedoara
2. Olteanu Cosmin - Prahova
3. Mirita Nicolae - Prahova
4. Olteanu Cosmin - Prahova
 
Fond maraton international:
1. Fratilas + Burghila - Braila
2. Spinoche Virgil - Constanta
3. Erdei Paul – Satu Mare
 
Standard Masculi:
1. Cure & Dostetean - Hunedoara
2. Moium Orhan - Constanta
3. Pilt Cornel - Hunedoara
4. Cioara Daniel - Arad
5. Macovschi Mihail – Brasov
 
Standard Femele:
1. Macovschi Mihail – Brasov
2. Rusu Dan - Bucuresti
3. Cure& Dostetean - Hunedoara
4. Cure& Dostetean - Hunedoara
5. Moga Nicolae - Alba
 



FCPR - Expozitia Nationala Brasov - 7-10 ianuarie 2010 - partea a 3-aAC Radauti - Expozitie columbofila - 11-13 dec. 2009 - partea a 4-aFCPR - Expozitia Columbofila Suceava - 24 - 25 ian. 2009 - partea 1Expozitiile columbofile din Romania - puncte tari si puncte slabeAC Radauti - Expozitie columbofila - 11-13 dec. 2009 - partea a 7-a
Nume
Email
Comentariu
Cod securitate
Cod securitate

Contact - Regulament
Copyright © 2008 - 2015 RRP. Toate drepturile rezervate.