Articole
Sondaj
Licitatii / Vanzari
Intrebari
Concursuri / Clasamente
Uniuni / Cluburi
Galerie Foto/Video
Sfatul Medicului
Opinia Specialistului
Pagina principala Materiale Video Crescatorii Diverse English Section Chinese Section FRSC Expozitii For Fun Porumbei de top Comentariile etapei Pagina incepatorului Porumbei pierduti Romania In Direct Contact



Newsletter

Introduceti adresa de email pentru a primi ultimile noutati de la Romanian Racing Pigeons.
In anul 2017 ati participat pe columbodroame? Sunteti multumiti de rezultatele obtinute?
Da
Nu
Acceptabil
Nu am participat

Rezultate sondaj

ACKA - porumbei de agrement si ornament
Oneloft Race Nanjing China
UNIUNEA COLUMBOFILILOR PROFESIONISTI DIN ROMANIA
Brieftaubenmarkt - Germany
Cupe-medalii-For-Champions
Freialdenhofen & Sohnen - Germania
Site columbofil www.chinaxinge.com
Produse columbofile Corabia
Site-ul columbofil EBPigeon.com
FarmaVet - produse de uz zooveterinar si ptr porumbei
Firma YU YING IMPEX SRL - Accesorii columbofile
Columbodromul international EUROPA MASTER PIGEONS
Crescatoria TITA - ANDU
Columbodromul Porumbei de Top
Columbodromul international TRANSILVANIA
Columbodromul GOLDEN RACE, Urlati, Prahova
Columbodromul SUPREM
Columbodromul international ORIZONT - Baicoi, Prahova
Columbodromul international BRASOV
Campionul national domnul Bogdan Ciobanu, Suceava
Columbodromul DALLES BUCSANI
Dr Adrian Colniceanu produse columbofile
Crescatoria MUNTEAN VASILE - Sibiu

Porumbeii olimpici romani - Dortmund - ianuarie 2009


01:20, Marti, 20.01.2009

 

Porumbeii olimpici romani participanti la Olimpiada Columbofila Dortmund 2009
 

Viteza palmares maturi:
1. Bucataru & Corneanu - Prahova

Demifond palmares maturi:
1. Sandu Catalin - Bucuresti
2. Chichianu & Rusu - Constanta
3.
Chicheanu & Rusu - Constanta

Fond palmares maturi:
1. Marigescu & Ojog - Bacau
2. Peto Ianos - Bihor
3. Nedelea Virgil & Florin - Brasov
4.
Un porumbel de la UCP
 
General palmares maturi:
1. Cure & Dostetean - Hunedoara
2. Olteanu Cosmin - Prahova
3. Mirita Nicolae - Prahova
4. Olteanu Cosmin - Prahova
 
Fond maraton international:
1. Fratilas + Burghila - Braila
2. Spinoche Virgil - Constanta
3. Erdei Paul – Satu Mare
 
Standard Masculi:
1. Cure & Dostetean - Hunedoara
2. Moium Orhan - Constanta
3. Pilt Cornel - Hunedoara
4. Cioara Daniel - Arad
5. Macovschi Mihail – Brasov
 
Standard Femele:
1. Macovschi Mihail – Brasov
2. Rusu Dan - Bucuresti
3. Cure& Dostetean - Hunedoara
4. Cure& Dostetean - Hunedoara
5. Moga Nicolae - Alba
 






Tg. Jiu - 8 noiembrie 2009 - expozitie columbofila si festivitate de premiere - partea a 3-aExpozitie columbofila in zona Odorheiu Secuiesc organizata pe 12 decembrie 2009FCPR - Expo Columbofila Suceava - 24 - 25 ian. 2009 - partea a 4-aUCPR Prahova - expozitie columbofila judeteana la Campina - 19-20 ianuarie 2013AC Constanta - expozitia si festivitatea de premiere - 29 nov. 2009 - partea 1
Nume
Email
Comentariu
Cod securitate
Cod securitate

Contact - Regulament
Copyright © 2008 - 2018 RRP. Toate drepturile rezervate.